UNIQA

UNIQA pojišťovna, a.s.

UNIQA pojišťovna, a.s.zahájila svoji činnost v roce 1993. Spoluzakladatelem a jediným akcionářem UNIQA pojišťovny je největší rakouská pojišťovací skupina UNIQA International. Jako držitel univerzální pojišťovací licence si UNIQA pojišťovna vytvořila široké portfolio pojistných produktů pokrývající všechny segmenty českého trhu pojištění osob a majetku, fyzických i právnických osob. Intenzivní servis pro zákazníky na celém území České republiky zajišťuje síť více než 100 poboček řízených 6 regionálními ředitelstvími.

Produkty UNIQA pojišťovny:

 

Pojištění automobilů

Pojištění vozidel UNIQA nabízí motoristům 3 varianty povinného ručení podle výše pojistných limitů. Základními produkty je POV a KASKO, které lze uzavřít buď samostatně či dohromady v jedné smlouvě, kde lze navíc využít slevy za kombinaci pojištění v jedné smlouvě. K těmto produktům nabízíme řadu doplňkových pojištění. Všechny druhy pojištění jsou nabízeny zpravidla v několika variantách. Asistenční služby jsou součástí každého pojištění POV i KASKO. Za mírný příplatek si můžete rozsah asistence zvětšit na tzv. „Rozšířenou asistenci“.

Životní a úrazové pojištění

V oblasti životního pojištění nabízí UNIQUA celou řadu rozmanitých produktů.

Kapitálové životní pojištění AKORD je životní pojištění s volitelnou pojistnou částkou pro případ smrti nebo dožití a s možností spoření.

Životní pojištění T20 vám nabízí úrazové pojištění s denním odškodným za úraz a s progresivním plněním u závažných tělesných poškození.

Rizikové životní pojištění je produkt pro klienty, kteří chtějí zajistit svou rodinu pro případ neočekávaných životních zvratů. Životní a úrazové pojištění kombinuje kapitálové životní pojištění a úrazové pojištění.

Pro děti je určený Program Motýlek.


UNIQUA nabízí také Investiční životní pojištění, a Skupinové životní pojištění vhodné jako mimomzdová forma odměňování, která přináší zaměstnancům finanční zajištění ve stáří.

Pojištění nemovitostí

Pro kombinované pojištění domácností a staveb nabízí UNIQUA nový produkt Domov & zázemí. Pojištění je vhodné i pro rozestavěné budovy.

Pojištění domácnosti se vztahuje na kompletní vybavení domácnosti až do výše pojistné. Výjimku tvoří cennosti, pro které je stanoven limit plnění, avšak podle způsobu zabezpečení je možné i tento limit za zvláštní pojistné navýšit.

Cestovní pojištění

Nové cestovní pojištění nabízí rozšířené možnosti pojištění pro jednotlivce i pro rodiny. Můžete se pojistit na turistickou cestu, zimní sporty i na pracovní cestu.

Pojištění pro podnikatele

UNIQA v rámci pojištění podnikatelských rizik nabízí živelní pojištění, pojištění pro případ odcizení, pojištění pro případ úmyslného poškození věci – vandalismus, pojištění skel, strojní pojištění, pojištění elektroniky, pojištění přerušení provozu následkem požáru, pojištění přerušení provozu z důvodu strojní poruchy, stavební pojištění, montážní pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění veletrhů a výstav, pojištění transportu, pojištění lesů, přerušení provozu svobodných povolání a pojištění úpadku.

Nejlevnější povinné ručení s nabídkou všech pojišťoven

POJIŠTĚNÍ

Záruka na ojeté auto, aneb na co máte při koupi ojetého vozu právo

Koupit používané auto rozhodně neznamená, že nemáte žádná spotřebitelská práva a musíte doufat, že se ojetina nerozpadne hned po pár týdnech používání. V tomto článku se zaměříme na vaši spotřebitelskou pozici hned ve dvou situacích – v případě, že kupujete vůz od většího prodejce, a od soukromé osoby.

POJIŠTĚNÍ

Jak vybrat rodinné auto, aneb co musíte vědět ještě před tím, než se vydáte do prodejny aut

Potřebujete užitečného pomocníka, který pojme velký nákup, dvě rozjívené děti a psa, a navíc bude skvěle vypadat? V tomto článku vám poradíme jak vybrat rodinné auto, na jaké parametry se zaměřit a co rozhodně nepodcenit.

POJIŠTĚNÍ

Jak dlouho vydrží alkohol v krvi?

Bez dobrého piva či vína se obejde málokterá společenská sešlost. Tím spíš teď na začátku léta. Problém ovšem je, pokud se poté chcete vydat do svého domova automobilem. Jak dlouho vydrží alkohol v krvi a jak dopomoct jeho odbourání?

Spojte se s námi