O nás

Společnost

O provozovateli

Tento web se zaměřuje na srovnání a sjednání finančních produktů přes internet. Provozovatelem portálu, jednotlivých formulářů a garantem finanční sekce, pokud není v dané sekci uvedeno jinak, je společnost Klikpojisteni.cz s.r.o., jejíž cílem je zjednodušení finančního rozhodovaní a optimalizace finančních výdajů. Společnost je samostatným zprostředkovatelem dle zákona o distribuci pojištění a zajištění, samostatným zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru a investičním zprostředkovatelem registrovaným u České národní banky (ČNB). Registrace u ČNB nás opravňuje nabízet pojištění a finanční služby a spolupracovat s českými pojišťovnami, bankami a dalšími finančními institucemi.

Prostřednictvím našeho portálu máte nejen možnost porovnat si produkty pojišťoven a dodavatelů energií a vybrat si pro vás ten nejvýhodnější, ale rovnou si on-line pojištění nebo energie sjednat. Nemusíte nikam chodit a nikde čekat, získáte tu nejlepší cenu na trhu s množstvím slev.

V případě jakýchkoli problémů vám rádi poradíme na 810 800 080

Osvědčení o registraci ČNB
POJIŠTĚNÍ

Chování účastníků dopravní nehody

 Naprostá většina řidičů, téměř 82 %, v průzkumu uvádí...

POJIŠTĚNÍ

S cizím autem do ciziny, aneb co si v takovém případě ohlídat

Chystáte se na dovolenou firemním vozem, autem z autopůjčovny nebo výkonným bourákem vašeho švagra? S tímto způsobem dopravy se pojí určité administrativní povinnosti. Co zařídit, když se chystáte s cizím autem na dovolenou?

POJIŠTĚNÍ

Jaké zabezpečení proti krádeži auta se vyplatí?

Kromě vynikajícího piva a známého českého skla je naše vlast bohužel známá i vysokým počtem krádeží. V celosvětovém měřítku jsme v první třicítce v počtu ukradených aut. Posvítili jsme si na to, jak by mělo vypadat efektivní zabezpečení proti krádeži auta.

Napište nám