UNIQA

Havarijní pojištění na www.povinne-ruceni.tv

UNIQA pojišťovna, a.s.zahájila svoji činnost v roce 1993. Spoluzakladatelem a jediným akcionářem UNIQA pojišťovny je největší rakouská pojišťovací skupina UNIQA International. Jako držitel univerzální pojišťovací licence si UNIQA pojišťovna vytvořila široké portfolio pojistných produktů pokrývající všechny segmenty českého trhu pojištění osob a majetku, fyzických i právnických osob. Intenzivní servis pro zákazníky na celém území České republiky zajišťuje síť více než 100 poboček řízených 6 regionálními ředitelstvími.

Produkty UNIQA pojišťovny:

 

Pojištění automobilů

Pojištění vozidel UNIQA nabízí motoristům 3 varianty povinného ručení podle výše pojistných limitů. Základními produkty je POV a KASKO, které lze uzavřít buď samostatně či dohromady v jedné smlouvě, kde lze navíc využít slevy za kombinaci pojištění v jedné smlouvě. K těmto produktům nabízíme řadu doplňkových pojištění. Všechny druhy pojištění jsou nabízeny zpravidla v několika variantách. Asistenční služby jsou součástí každého pojištění POV i KASKO. Za mírný příplatek si můžete rozsah asistence zvětšit na tzv. „Rozšířenou asistenci“.

Životní a úrazové pojištění

V oblasti životního pojištění nabízí UNIQUA celou řadu rozmanitých produktů.

Kapitálové životní pojištění AKORD je životní pojištění s volitelnou pojistnou částkou pro případ smrti nebo dožití a s možností spoření.

Životní pojištění T20 vám nabízí úrazové pojištění s denním odškodným za úraz a s progresivním plněním u závažných tělesných poškození.

Rizikové životní pojištění je produkt pro klienty, kteří chtějí zajistit svou rodinu pro případ neočekávaných životních zvratů. Životní a úrazové pojištění kombinuje kapitálové životní pojištění a úrazové pojištění.

Pro děti je určený Program Motýlek.


UNIQUA nabízí také Investiční životní pojištění, a Skupinové životní pojištění vhodné jako mimomzdová forma odměňování, která přináší zaměstnancům finanční zajištění ve stáří.

Pojištění nemovitostí

Pro kombinované pojištění domácností a staveb nabízí UNIQUA nový produkt Domov & zázemí. Pojištění je vhodné i pro rozestavěné budovy.

Pojištění domácnosti se vztahuje na kompletní vybavení domácnosti až do výše pojistné. Výjimku tvoří cennosti, pro které je stanoven limit plnění, avšak podle způsobu zabezpečení je možné i tento limit za zvláštní pojistné navýšit.

Cestovní pojištění

Nové cestovní pojištění nabízí rozšířené možnosti pojištění pro jednotlivce i pro rodiny. Můžete se pojistit na turistickou cestu, zimní sporty i na pracovní cestu.

Pojištění pro podnikatele

UNIQA v rámci pojištění podnikatelských rizik nabízí živelní pojištění, pojištění pro případ odcizení, pojištění pro případ úmyslného poškození věci – vandalismus, pojištění skel, strojní pojištění, pojištění elektroniky, pojištění přerušení provozu následkem požáru, pojištění přerušení provozu z důvodu strojní poruchy, stavební pojištění, montážní pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění veletrhů a výstav, pojištění transportu, pojištění lesů, přerušení provozu svobodných povolání a pojištění úpadku.

Sdílet na Facebooku

Kalkulátor sazeb povinného ručení

Srovnejte si povinné ručení všech pojišťoven. Stačí zadat několik údajů, které znáte z hlavy a uvidíte, kolik můžete za pojištění platit. A nezapomeňte! S internetovými sazbami můžete výrazně ušetřit.

Spočítejte cenu povinného ručení

Kolik mě bude stát havárie?

Být účastníkem autonehody v automobilu či jiném dopravním prostředku je stále dražší. Dopravní nehody stojí zhruba jednou tolik, než jaké na ně byly náklady před 10 lety. Dovedli by jste odhadnou kolik stojí průměrná autonehoda?

Průměrná škoda na zdraví, způsobená dopravní nehodou, přesahuje 500 tisíc korun. Je téměř 17krát vyšší než škoda zhruba 30 tisíc korun, v průměru způsobená na majetku. Toto jsou údaje z každoroční analýzy České kanceláře pojistitelů, která sdružuje pojišťovny, poskytující zákonné pojištěné vozidel tzv. povinné ručení.

Jaké výhody získám při zvolení správného povinného ručení?

Mezi pojišťovnami jsou značné rozdíly. Ikdyž můžeme nabídnout téměř 500 produktů od všech pojišťoven, tak vždy určité produkty pojištění vyjdou o mnoho výhodněji pro spotřebitele a to nejen při porovnání ceny. Proto jsme také připravili v našem srovnávači přehledné porovnání, kde zákazník uvidí hlavní parametry nejlepších produktů povinného ručení. Velmi často se stává, že nabízený produkt od pojišťovny je klidně o 100% dražší než produkt od konkurence a navíc neobsahuje žádné služby pro zákazníka v porovnání s levnějším produktem. Viz tabulka níže porovnání dvou produktů povinného ručení níže. Stojíme na straně spotřebitelů.

Pojišťovna & Produkt Parametry Součástí pojištění
Wüstenrot ProAuto Multibonus
Asistenční služba zdarma
Ukončení smlouvy kdykoliv
Allianz 70/70 Multibonus
Asistenční služba zdarma
Ukončení smlouvy kdykoliv
Kolik ušetříte na povinném ručení
objem v cm3 běžná cena naše cena s bonusem Vaše úspora
do 1000cm3 2 326 Kč 1 326 Kč 958 Kč
1000cm3 - 1350cm3 2 848 Kč 1 815 Kč 1 033 Kč
1350cm3 - 1850cm3 4 532 Kč 3 016 Kč 1 516 Kč
1850cm3 - 2500cm3 6 821 Kč 4 520 Kč 2 301 Kč
nad 2500cm3 8 645 Kč 5 292 Kč 3353 Kč
Obytný automobil do 8t 12 728 Kč 8 915 Kč 3 813 Kč


Příklady nabídek povinného ručení
Renault Megane III 1,6 (81 kW), rok 2011
Běžná sazba: 2.304 Kč | naše sazba: 1.468 Kč

Úspora ročně: 836 Kč

Škoda Octavia II 2,0 TDI ( 104kW), rok 2006
Běžná sazba: 4.950 Kč | naše sazba: 3.108 Kč

Úspora ročně: 1 842 Kč

Škoda Fabia 1,2 HTP (47 kW), rok 2008
Běžná sazba: 3.629 Kč | naše sazba: 2.541 Kč

Úspora ročně: 1 088 KčSrovnávač24
Financial Solutions and Services, s.r.o.
Sokolovská 352/215, Vysočany, 190 00 Praha 9

Zaujaly Vás naše služby? Kontaktujte nás na klientské lince:

810 800 080

nebo veškeré Vaše dotazy rádi zodpovíme na e-mailové adrese:

info@povinne-ruceni.tv

Parametry povinného ručení

 • Základní asistenční služby
 • Rozšířené asistenční služby
 • Pojištění čelního skla
 • Pojištění všech skel
 • Pojištění zavazadel
 • Úrazové pojištění dětí ve vozidle
 • Úrazové pojištění všech osob
 • Úrazové pojištění řidiče
 • Pojištění pro případ živelní události
 • Pojištění střetu se zvířetem
 • Přímá likvidace
 • 1. škoda bez vlivu na bonus
 • Pojištění přípojného vozíku
 • Pojištění nákladů na náhradní vozidlo
 • Pojištění léčebných výloh v zahraničí
 • Pojištění právní ochrany

Jezdíte příležitostně? Zvažte sezonní povinné ručení

16.01.2018

Stojí vám v garáži auto, za jehož volant jste od nástupu zimy nesedli? Proč taky, když do práce to máte metrem či tramvají mnohem rychleji a na rodinné výlety je zatím chladno? I na tento typ řidičů pojišťovny myslí a připravily si pro ně sezonní povinné ručení.

 

Více

Přivýdělek prostřednictvím Uberu

03.01.2018

Láká vás využít platformy Uber, stále populárnější metody přivýdělku? Zjistili jsme, jaká jsou pozitiva a úskalí této služby.

Více

Jak se budou vyvíjet ceny povinného ručení?

02.01.2018

Zaměřili jsme se na to, jaké změny v cenotvorbě pojišťovny chystají v blízké době a jak se to dotkne řidičů.

Více

Obchodní partneři

Zavoláme vám
Zanechte nám své číslo a my vám zavoláme, běžně do 2 hodin