Kooperativa

Havarijní pojištění na www.povinne-ruceni.tv

Kooperativa pojišťovna, a.s. je druhou největší pojišťovnou na tuzemském trhu a je součástí koncernu Vienna Insurance Group (VIG). Kooperativa byla založena v roce 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. Je univerzální pojišťovnou, která nabízí plný sortiment služeb a všechny standardní druhy pojištění jak pro občany, tak pro klienty z řad firem od drobných podnikatelů až po velké korporace.

Produkty Kooperativa pojišťovny:

 

Pojištění automobilů

Povinné ručení NA100PRO od Kooperativy chrání nejen vás, ale také vaše vozidlo. V případě nezaviněné nehody, Kooperativa hradí plně opravu vašeho vozu a zapůjčení náhradního vozu po celou dobu opravy.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění zajistí ochranu vašeho vozidla proti rizikům jako je poškození, zničení či odcizení vozidla nebo jeho části. U Kooperativy máte možnost zvolit si pojištění těch rizik, která vaše vozidlo nejvíce ohrožují. Při nadstandardním zabezpečením vašeho vozidla poskytuje Kooperativa až 20 % slevu z pojistného. Samozřejmostí jsou nadstandardní asistenční služby.

Komplexní pojištění vozidel NA MÍRU

Komplexní pojištění vozidla NA MÍRU umožňuje libovolně kombinovat veškerá pojištění týkající se vašeho vozidla – povinné ručeníhavarijní pojištění i dodatková pojištění. Navíc máte možnost kdykoli pojistné riziko připojistit nebo vypovědět. Pojištění NA MÍRU je ideální spojení více pojistných produktů v rámci jedné pojistné smlouvy a pouze jedné platby.

Pojištění osob

V oblasti pojištění osob Kooperativa nabízí produkty vhodné pro jednotlivce, rodiny i děti.

Univerzální životní pojištění PERSPEKTIVA

Univerzální životní pojištění PERSPEKTIVA je vysoce variabilní produkt, který nabízí ideální kombinaci vysokého zhodnocení vložených investic a nadstandardní pojistné ochrany pro celou rodinu. 
Hlavní výhodou životního pojištění PERSPEKTIVA je možnost pojistit celou rodinu na jednu pojistnou smlouvu. Pojistná ochrana celé rodiny začíná platit od druhého dne po sjednání pojištění. Pojistnou ochranu je možné kdykoliv během života upravovat tak, aby stále vyhovovala vašim potřebám.

Kapitálové životní pojištění HARMONIE

Program Kapitálového životního pojištění HERMONIE lze během života libovolně měnit podle aktuální životní situace aby po celou dobu maximálně vyhovoval vašim potřebám. Také máte možnost kdykoli vkládat a vybírat prostředky na mimořádném účtu. Na jednu pojistnou smlouvu je možné pojistit až tři děti.

Komplexní rizikové životní pojištění RUBIKON

Rizikové pojištění RUBIKON zabezpečí vás a vaši rodinu v případě, že by se Vám cokoliv stalo. Pojištěná rizika i výši pojistných částek lze libovolně kombinovat a měnit. Pojištění je možné sjednat i jako krátkodobé pojištění na jeden rok. Tímto pojištěním je také možné krýt jistinu hypotečního úvěru.

Dětské pojištění PERSPEKTIVA

Dětské pojištění PERSPEKTIVA kryje náklady na léčbu vašeho dítěte v případě možného úrazu nebo nemoci v ČR a při pobytu v zahraničí.

Pojištění majetku

 

OPTIMUM - Pojištění rodinného domu a domácnosti

OPTIMUM kombinuje pojištění vaší nemovitosti a domácnosti za zvýhodněných podmínek. Váš dům i jeho vybavení a věci osobní potřeby jsou tímto komplexním pojištěním chráněny proti všem důležitým rizikům – veškerým živelním událostem, odcizení i vandalismu.

Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti ochrání vybavení vaší nemovitosti proti všem důležitým rizikům – veškerým živelním událostem, odcizení i vandalismu. Můžete se pojistit i proti speciálním rizikům jako je dočasné přepětí v síti nebo rozbití skla.

Pojištění bytové a nebytové jednotky

Pojištění bytové a nebytové jednotky je určeno pro majitele bytů a pro ty, kteří financují koupi bytu prostřednictvím hypotéky.Poskytuje pojistnou ochranu před živelními pojistnými událostmi (včetně povodně, záplavy, vodovodních škod), nárazem dopravního prostředku, odcizením, vandalismem a aerodynamickým třeskem.

Pojištění bytového domu

Pojištění bytového domu poskytuje pojistnou ochranu před živelními pojistnými událostmi (včetně povodně, záplavy, vodovodních škod), nárazem dopravního prostředku, odcizením, vandalismem, aerodynamickým třeskem.

Další produkty Kooperativa pojišťovny

 

 • pojištění malých a středních podnikatelů
 • pojištění firemních vozidel
 • pojištění průmyslu a podnikatelů
 • pojištění hrazené zaměstnavatelem
 • zákonné pojištění odpovědnosti zaměstnavatele
 • pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli
 • pojištění právní ochrany
 • program pro pojištění měst a obcí
Sdílet na Facebooku

Kalkulátor sazeb povinného ručení

Srovnejte si povinné ručení všech pojišťoven. Stačí zadat několik údajů, které znáte z hlavy a uvidíte, kolik můžete za pojištění platit. A nezapomeňte! S internetovými sazbami můžete výrazně ušetřit.

Spočítejte cenu povinného ručení

Kolik mě bude stát havárie?

Být účastníkem autonehody v automobilu či jiném dopravním prostředku je stále dražší. Dopravní nehody stojí zhruba jednou tolik, než jaké na ně byly náklady před 10 lety. Dovedli by jste odhadnou kolik stojí průměrná autonehoda?

Průměrná škoda na zdraví, způsobená dopravní nehodou, přesahuje 500 tisíc korun. Je téměř 17krát vyšší než škoda zhruba 30 tisíc korun, v průměru způsobená na majetku. Toto jsou údaje z každoroční analýzy České kanceláře pojistitelů, která sdružuje pojišťovny, poskytující zákonné pojištěné vozidel tzv. povinné ručení.

Jaké výhody získám při zvolení správného povinného ručení?

Mezi pojišťovnami jsou značné rozdíly. Ikdyž můžeme nabídnout téměř 500 produktů od všech pojišťoven, tak vždy určité produkty pojištění vyjdou o mnoho výhodněji pro spotřebitele a to nejen při porovnání ceny. Proto jsme také připravili v našem srovnávači přehledné porovnání, kde zákazník uvidí hlavní parametry nejlepších produktů povinného ručení. Velmi často se stává, že nabízený produkt od pojišťovny je klidně o 100% dražší než produkt od konkurence a navíc neobsahuje žádné služby pro zákazníka v porovnání s levnějším produktem. Viz tabulka níže porovnání dvou produktů povinného ručení níže. Stojíme na straně spotřebitelů.

Pojišťovna & Produkt Parametry Součástí pojištění
Wüstenrot ProAuto Multibonus
Asistenční služba zdarma
Ukončení smlouvy kdykoliv
Allianz 70/70 Multibonus
Asistenční služba zdarma
Ukončení smlouvy kdykoliv
Kolik ušetříte na povinném ručení
objem v cm3 běžná cena naše cena s bonusem Vaše úspora
do 1000cm3 2 326 Kč 1 326 Kč 958 Kč
1000cm3 - 1350cm3 2 848 Kč 1 815 Kč 1 033 Kč
1350cm3 - 1850cm3 4 532 Kč 3 016 Kč 1 516 Kč
1850cm3 - 2500cm3 6 821 Kč 4 520 Kč 2 301 Kč
nad 2500cm3 8 645 Kč 5 292 Kč 3353 Kč
Obytný automobil do 8t 12 728 Kč 8 915 Kč 3 813 Kč


Příklady nabídek povinného ručení
Renault Megane III 1,6 (81 kW), rok 2011
Běžná sazba: 2.304 Kč | naše sazba: 1.468 Kč

Úspora ročně: 836 Kč

Škoda Octavia II 2,0 TDI ( 104kW), rok 2006
Běžná sazba: 4.950 Kč | naše sazba: 3.108 Kč

Úspora ročně: 1 842 Kč

Škoda Fabia 1,2 HTP (47 kW), rok 2008
Běžná sazba: 3.629 Kč | naše sazba: 2.541 Kč

Úspora ročně: 1 088 KčSrovnávač24
Financial Solutions and Services, s.r.o.
Sokolovská 352/215, Vysočany, 190 00 Praha 9

Zaujaly Vás naše služby? Kontaktujte nás na klientské lince:

810 800 080

nebo veškeré Vaše dotazy rádi zodpovíme na e-mailové adrese:

info@povinne-ruceni.tv

Parametry povinného ručení

 • Základní asistenční služby
 • Rozšířené asistenční služby
 • Pojištění čelního skla
 • Pojištění všech skel
 • Pojištění zavazadel
 • Úrazové pojištění dětí ve vozidle
 • Úrazové pojištění všech osob
 • Úrazové pojištění řidiče
 • Pojištění pro případ živelní události
 • Pojištění střetu se zvířetem
 • Přímá likvidace
 • 1. škoda bez vlivu na bonus
 • Pojištění přípojného vozíku
 • Pojištění nákladů na náhradní vozidlo
 • Pojištění léčebných výloh v zahraničí
 • Pojištění právní ochrany

Jezdíte příležitostně? Zvažte sezonní povinné ručení

16.01.2018

Stojí vám v garáži auto, za jehož volant jste od nástupu zimy nesedli? Proč taky, když do práce to máte metrem či tramvají mnohem rychleji a na rodinné výlety je zatím chladno? I na tento typ řidičů pojišťovny myslí a připravily si pro ně sezonní povinné ručení.

 

Více

Přivýdělek prostřednictvím Uberu

03.01.2018

Láká vás využít platformy Uber, stále populárnější metody přivýdělku? Zjistili jsme, jaká jsou pozitiva a úskalí této služby.

Více

Jak se budou vyvíjet ceny povinného ručení?

02.01.2018

Zaměřili jsme se na to, jaké změny v cenotvorbě pojišťovny chystají v blízké době a jak se to dotkne řidičů.

Více

Obchodní partneři

Zavoláme vám
Zanechte nám své číslo a my vám zavoláme, běžně do 2 hodin