Cestovní pojištění

Pojistěte se na cesty online během několika minut

cestvní pojištění

Již od začátku vzniku firmy pracujeme pro naši klientelu na produktu cestovního pojištění. Náš cíl v oblasti cestovního pojištění je obsáhnout nejen kompletní portfolio pojišťoven na českém trhu, které nabízejí cestovní pojištění, ale pomocí inovativního srovnávače vybrat nejlepší cestovní pojištění. Produkt Cestovní pojištění bude fungovat tak, že si na základě našeho vylepšeného srovnání pomocí více kritérií vyberete pojišťovnu a produkt cestovního pojištění a během několika málo minut budete mít cestovní pojištění hotovo.

Starost o cestovní pojištění bude vyřízena nejlepší možnou cestou jaké je na trhu s pojištěním. Samozřejmostí je, že cestovní pojištění od nás platí na území celého světa a lze ho získat za nejlepší cenu na trhu či s nejlepšími parametry všech dostupných pojišťoven a pojistných produktů.

9x cestovní pojištění

Základní typy cestovního pojištění kryjí léčebné výlohy jako – diagnózu a ošetření úrazu, pobyty v nemocnici, léky na předpis a dopravu do zdravotnického zařízení. Dále tzv. repatriaci zraněného, což je doprava pacienta, který není schopen cesty a musí být převezen ambulantně. V krajním případě úmrtí se na pojištění vztahuje i doprava tělesných ostatků zpět do země původu. Většina z těchto úkonů bývá zpravidla velmi nákladná, takže nepojištěné osobě cestovním pojištěním hrozí riziko případné velmi nepříjemné a finančně náročné situace.

Doporučujeme také, pokud víte, že Vaše cesta může být riziková, vybrat si doplňující balíčky k jednotlivým cestovním pojištěním, jež obsahují další připojištění, jako například - pojištění zavazadel a osobních věcí, velmi důležité je úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škody, pojištění zpoždění zavazadel či pojištění zpoždění letu, pojištění únosu letadla, pojištění storna zájezdu, pojištění nevyužité dovolené či pojištění nákladů veterinární léčby.

Cestovního pojištění na celý rok? Není to špatný nápad

Také tuto nabídku celoročního pojištění u nás najdete; celoroční určené pro cestování po Evropě. Toto pojištění stojí pouhou 1 Kč na den a slouží ke krytí veškerých léčebných výloh. Nabídka je určená pro všechny, kteří chtějí cestovat vícekrát v průběhu roku po různých státech Evropy. Další z atributů celoročního cestovního pojištění je, že cena pojištění celé rodiny může být skoro stejná jako pojištění jednotlivce – pouze 710 Kč / rok.

Sdílet na Facebooku

Kalkulátor sazeb povinného ručení

Srovnejte si povinné ručení všech pojišťoven. Stačí zadat několik údajů, které znáte z hlavy a uvidíte, kolik můžete za pojištění platit. A nezapomeňte! S internetovými sazbami můžete výrazně ušetřit.

Spočítejte cenu povinného ručení

Kolik mě bude stát havárie?

Být účastníkem autonehody v automobilu či jiném dopravním prostředku je stále dražší. Dopravní nehody stojí zhruba jednou tolik, než jaké na ně byly náklady před 10 lety. Dovedli by jste odhadnou kolik stojí průměrná autonehoda?

Průměrná škoda na zdraví, způsobená dopravní nehodou, přesahuje 500 tisíc korun. Je téměř 17krát vyšší než škoda zhruba 30 tisíc korun, v průměru způsobená na majetku. Toto jsou údaje z každoroční analýzy České kanceláře pojistitelů, která sdružuje pojišťovny, poskytující zákonné pojištěné vozidel tzv. povinné ručení.

Jaké výhody získám při zvolení správného povinného ručení?

Mezi pojišťovnami jsou značné rozdíly. Ikdyž můžeme nabídnout téměř 500 produktů od všech pojišťoven, tak vždy určité produkty pojištění vyjdou o mnoho výhodněji pro spotřebitele a to nejen při porovnání ceny. Proto jsme také připravili v našem srovnávači přehledné porovnání, kde zákazník uvidí hlavní parametry nejlepších produktů povinného ručení. Velmi často se stává, že nabízený produkt od pojišťovny je klidně o 100% dražší než produkt od konkurence a navíc neobsahuje žádné služby pro zákazníka v porovnání s levnějším produktem. Viz tabulka níže porovnání dvou produktů povinného ručení níže. Stojíme na straně spotřebitelů.

Pojišťovna & Produkt Parametry Součástí pojištění
Wüstenrot ProAuto Multibonus
Asistenční služba zdarma
Ukončení smlouvy kdykoliv
Allianz 70/70 Multibonus
Asistenční služba zdarma
Ukončení smlouvy kdykoliv
Kolik ušetříte na povinném ručení
objem v cm3 běžná cena naše cena s bonusem Vaše úspora
do 1000cm3 2 326 Kč 1 326 Kč 958 Kč
1000cm3 - 1350cm3 2 848 Kč 1 815 Kč 1 033 Kč
1350cm3 - 1850cm3 4 532 Kč 3 016 Kč 1 516 Kč
1850cm3 - 2500cm3 6 821 Kč 4 520 Kč 2 301 Kč
nad 2500cm3 8 645 Kč 5 292 Kč 3353 Kč
Obytný automobil do 8t 12 728 Kč 8 915 Kč 3 813 Kč


Příklady nabídek povinného ručení
Renault Megane III 1,6 (81 kW), rok 2011
Běžná sazba: 2.304 Kč | naše sazba: 1.468 Kč

Úspora ročně: 836 Kč

Škoda Octavia II 2,0 TDI ( 104kW), rok 2006
Běžná sazba: 4.950 Kč | naše sazba: 3.108 Kč

Úspora ročně: 1 842 Kč

Škoda Fabia 1,2 HTP (47 kW), rok 2008
Běžná sazba: 3.629 Kč | naše sazba: 2.541 Kč

Úspora ročně: 1 088 KčSrovnávač24
Financial Solutions and Services, s.r.o.
Sokolovská 352/215, Vysočany, 190 00 Praha 9

Zaujaly Vás naše služby? Kontaktujte nás na klientské lince:

810 800 080

nebo veškeré Vaše dotazy rádi zodpovíme na e-mailové adrese:

info@povinne-ruceni.tv

Parametry povinného ručení

 • Základní asistenční služby
 • Rozšířené asistenční služby
 • Pojištění čelního skla
 • Pojištění všech skel
 • Pojištění zavazadel
 • Úrazové pojištění dětí ve vozidle
 • Úrazové pojištění všech osob
 • Úrazové pojištění řidiče
 • Pojištění pro případ živelní události
 • Pojištění střetu se zvířetem
 • Přímá likvidace
 • 1. škoda bez vlivu na bonus
 • Pojištění přípojného vozíku
 • Pojištění nákladů na náhradní vozidlo
 • Pojištění léčebných výloh v zahraničí
 • Pojištění právní ochrany

Jezdíte příležitostně? Zvažte sezonní povinné ručení

16.01.2018

Stojí vám v garáži auto, za jehož volant jste od nástupu zimy nesedli? Proč taky, když do práce to máte metrem či tramvají mnohem rychleji a na rodinné výlety je zatím chladno? I na tento typ řidičů pojišťovny myslí a připravily si pro ně sezonní povinné ručení.

 

Více

Přivýdělek prostřednictvím Uberu

03.01.2018

Láká vás využít platformy Uber, stále populárnější metody přivýdělku? Zjistili jsme, jaká jsou pozitiva a úskalí této služby.

Více

Jak se budou vyvíjet ceny povinného ručení?

02.01.2018

Zaměřili jsme se na to, jaké změny v cenotvorbě pojišťovny chystají v blízké době a jak se to dotkne řidičů.

Více

Obchodní partneři

Zavoláme vám
Zanechte nám své číslo a my vám zavoláme, běžně do 2 hodin